Choď na obsah Choď na menu
 

Paris Jackson

20. 8. 2013

2604758_paris5.jpgParis Michael Katherine Jackson sa narodila 4. apríla 1998 o 06:26 v nemocnici Spalding Pain v Beverly Hills. Vážila 3,4 kg a merala 52,2 cm. Dnes meria 1,75 m.

 
 
 
 
 
 
Je chytrá a sebavedomá, nebojí sa interakcií s ostatnými a má jedinečný zmysel pre riešenie konfliktov. Niektorí ľudia jej vytýkajú, že je fanúšičkou istých spevákov či skupín, ktoré niekedy urážali jej otca. Ona však upozorňuje na to, že hudba a povaha človeka sú dve rozdielne veci, a zdá sa, že práve týmto nenásilným spôsobom núti daných hudobníkov k zamysleniu, prehodnocovaniu svojich názorov a prípadne aj k reakcii. Má veľmi rada zvieratá a už teraz sa snaží upozorňovať na globálne problémy ľudstva. Miluje umenie, hrá na klavír a gitaru, baví ju šport a chcela by sa stať herečkou alebo opatrovateľkou detí. 
Vždy svojmu otcovi dávala najavo ako veľmi ho miluje, chcela s ním byť nestále, držať sa s ním za ruku a objímať ho. Zo všetkých detí s ním mala najsilnejšie puto. Možno to bude tým, že sa mu povahou približovala najviac. Neustále o ňom hovorí, nosí tričká s jeho podobizňou a celú izbu má vystlanú jeho plagátmi.
 

Jej izba:

paris-jackson-shrine--1-.jpg

 

Obliekanie:

paris-has-a-t-shirt-with-her-daddy-s-face-on-it-paris-jackson-31252071-612-612.jpg

 

 

prince_paris_jackson_a_p.jpg

 

***

 

Paris uskutočnila najviac rozhovorov a verejných účastí spomedzi všetkých Michaelových detí. Objavila sa v show Ellen Degeneres, kde rozprávala o svojom poslednom filme, otcovi a znášaní slávy. 

Video s titulkami:

 

 ***

 

Dvakrát už urobila interview s Oprah Winfrey, ktorá v roku 1993 vyspovedala jej otca. Prvýkrát sa nakrúcania zúčastnila s celou rodinou. 

 

 ***

 

Neskôr s babkou Katherine, kde mimo iné priznala, že je ľuďmi šikanovaná cez internet.

 

***

 

Objavila sa na titulke časopisu EVENT s novým imidžom. V hlavnom článku sa môžete dočítať aké to bolo vyrastať s Kráľom Popu. 

 

***

 

Naposledy dostala príležitosť zahrať si vo filme Lundon's Bridge and the Three Keys. Láska, viera a ochrana životného prostredia sú hlavným posolstvom tohto snímku. V Amerike vyjde v roku 2014. Celý svet dychtivo očakáva premiéru hereckého nadania jedinej dcéry Kráľa Popu. 

 

***

 

Ako jediná zo súrodencov nadviazala kontakt so svojou biologickou matkou Debbie Rowe. Dvojica býva videná na verejnosti, v reštauráciách a na Debbienom ranči. Vyzerá to tak, že si k sebe našli cestu. Ako to je s Princom, ktorý je jej druhým dieťaťom splodeným s Michaelom, sa zatiaľ nevie. Blanketova matka je neznáma.

 

***

 

Nedávno svet šokovala správa, že sa Paris pokúsila o samovraždu. Údajne si mala podrezať žily na zápästiach a prehltnúť 20 anestetík. Bola prevezená do nemocnice a stabilizovaná. Všetci sa pýtali jediné - prečo?! Dôvodom mali byť depresie a šikanovanie v škole. 

 

 

 ________________________________________

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.