Choď na obsah Choď na menu
 

Debbie Rowe 1997

2. 7. 2013

Nasledujúci rozhovor bol vysielaný na KNBC Tv v Los Angeles. Hlásateľ Chuck Henry viedol rozhovor s Debbie Rowe na Michaelovom ranči o niekoľko dní skôr. Natočený materiál, ktorý sprevádza rozhovor ukazuje Debbie a Chucka ako sa prechádzajú na pozemkoch Neverlandu. Tiež je tu k videniu Michael ako sa hrá so svojim synom Princom.

Chuck: Debbie Rowe Jackson nás pozvala sem do Neverlandu, keďže chcela uviesť na pravú mieru všetky špekulácie. Chcela, aby sme videli jej syna. Chcela hovoriť o živote s Michaelom. Hovorí, že si nikdy nemyslela, že život na očiach verejnosti bude tak náročný.

D: Ja, nemyslela som si, že to bude až tak neznesiteľné, naozaj...

Chuck: Debbie o bulváre. Stretol som sa s Jacksonovcami na ranči Neverland a znovu som požiadal Debbie Rowe, aby všetko ujasnila. Bulvár ju označil za bláznivku a to, že má s Michaelom syna za žart.

michael-jackson-and-debbie-rowe-rare-debbie-rowe-31944304-640-424.jpgD: Veľmi mi to ubližuje, hoci je to klamstvo. Nezaujíma ma, čo „The Enquirer“ tvrdí. Nie sú dôveryhodní, nezaujímajú ich fakty. Zaujíma ich iba senzácia, príbeh, nestarajú sa o to, koho tým rania.

Chuck: Potom sú tu klebety o Michaelovi a jeho aférke s exmanželkou Lisou Marie. Ako keď sa spoločne objavili v Južnej Afrike.

D: Potom som tiež počula, že sa v ten samý víkend Michael oženil s Lisou v Johannesburgu. Tak som čakala až večer zavolá a povedala mu: „Oh, gratulujem ti!“ a on hovorí: „K čomu?“. Odpovedám: „Ty a Lisa ste sa vzali, to je skvelé. Moment, to znamená, že máš dve manželky!“

Chuck: Ako sa vlastne táto vec s Lisou vymkla z rúk?

D: Nie som si istá. Pokiaľ si chcú myslieť, že keď je Michael mimo domov, má nejakú aférku, že nie je schopný priateľského vzťahu... Poznáš to, možno je to tým, že väčšina ľudí nedokáže udržovať priateľstvo s exmanželkou alebo človekom opačného pohlavia, pretože sa ani nenazdáš a spíte spolu.

Chuck: Nikdy sa netrápiš tým, či je ti verný?

D: Nie.

Chuck: Či ťa nepodvádza? Nič také?

debbie-rowe.jpgD: Nie, nie, medzi nami funguje skvelá komunikácia. To všetko je s mojim súhlasom, je medzi nimi vzťah, ale ľudia nechápu, že jeho vzťah s ňou je iný než aký má so mnou. Sú priatelia, veľmi dobrí priatelia a ja by som mu nikdy nepovedala: „Oh, nesmieš sa vídať so svojimi priateľmi.“ On by mi nikdy nepovedal, že nesmiem vídať svojich známych. Teší ma, že majú vzťah. Teší ma, keď ich vidím spolu, majú veľa spoločného. Teraz neexistuje nič, čím by ma mohol Michael pokoriť. Nič. Keby niekedy nastala chvíľa, že by sme spolu už nechceli byť, rozhodli by sme sa podľa toho... ako som povedala pred pol rokom, priateľstvo, ktoré je medzi nami je pre mňa tá najdôležitejšia vec a pokiaľ sa toto manželstvo postaví do cesty nášmu priateľstvu, odsunieme manželstvo stranou. Ale chcem, aby sme zostali priateľmi, to je pre mňa dôležitejšie než čokoľvek iné, zvlášť, keď máme deti.

Chuck: Čo Neverland?

D: Je to ako v nebi, miesto, kde môže uniknúť a byť otcom, byť dieťaťom s jeho dieťaťom.

Chuck: A aký je Michael otec?

michael-and-debbie-michael-jackson-and-debbie-rowe-33965156-244-395.jpgD: Ten najlepší, pozrite sa naňho (Michael a Prince sedia na tráve a hrajú sa). O tom to je. O tom to všetko je. Ráno vstaneme, sledujeme animované filmy, mám ich rada, hráme sa s malým, proste sa bavíme. Pokiaľ ide o veci, ktoré o ňom píšu, je smutné, že nemôžu vidieť to, čo vidím ja.

Chuck: Keď je Michael doma, môžeš mi popísať ako vyzerá jeho deň strávený s Princom?

D: Kedykoľvek sa malý prebudí, je s ním celú tú dobu. Kŕmi ho, mení mu plienky, číta mu a spieva. Keď telefonuje, má dieťa v náručí. Ak má schôdzku, dieťa je s ním. Nemusím tam byť. Nemusím, pretože je tam Michael, nemala by som čo robiť. Keď malý spinká, vykradne sa von pracovať, skladať a tancovať.

Chuck: Avšak pomerne skoro nebude „odchádzať“ iba od jedného dieťaťa. Jacksonova rodina sa rozrastá. Takže čakáte...?

debbie_rowe_jackson_2.jpgD: Áno, dievčatko, v máji. A nazveme ju Paris Michael Katherine. Chcela som ju pomenovať Michael po Michaelovi, ale povedal nie. Tak sme sa rozhodli pre Paris, pretože tam bola počatá. Michael, pretože naozaj chcem, aby bolo Michaelovo meno obsiahnuté v tom jej a Katherine po Michaelovej matke.

Chuck: A čo Michael na to, že bude mať dievčatko?

D: Už vyberá oblečenie. Je... jednoducho miluje deti.

Chuck: Keď sme po prvé vyšli z dverí, povedal: „Počkajte chvíľku, donesiem mu nejaké hračky.“ Pre Princa, tak šiel naspäť a doniesol obrovskú lízanku alebo čo to vlastne bolo.

D: Hej, aký otec taký syn, rozhodne majú rovnakú chuť na sladké.

Chuck: Takže malý Prince bude mať malú sestričku.

D: Áno.

Chuck: Čo potom?

D: Zadržte, už starnem. Dúfam, že budeme mať kopec detí. Je to tak skvelý otec.

Chuck: Pracuješ ako zdravotná sestra. Nechala si si svoje zamestnanie, do práce chodíš každý deň, skutočne si normálna žena. Každopádne si súčasťou zvláštnej situácie.

D: Neopustila som ho, mnohí si to myslia, ale ja som ho neopustila. Neodišla som od svojho manžela. Som stále tu, to, že som ďaleko nič neznamená. Môžem uňho byť za 13 hodín.

Chuck: Lietaš do Paríža 2x mesačne na víkend. Chýba ti tvoj syn?

debbie-rowe-debbie-rowe-20381940-616-800.jpgD: Samozrejme a tiež mi veľmi chýba Michael. Ale nemyslím, že tam musím byť, nemyslím, že 24 hodinový kontakt automaticky znamená lepší vzťah. Myslím, že veľa manželov či otcov by hovorilo: „Musíš tam byť, je to tvoja povinnosť, tvoja práca.“ Nie je to moja povinnosť, nie je to moja práca. A on to chápe. Chápe, že potrebujem svoju nezávislosť, stále potrebujem byť Debbie. Sme nezvyklí ľudia, on pracuje tam, ja tu. A myslím, že je lepšie, keď dieťa žije s jedným rodičom, či už je to matka alebo otec, skôr než by malo byť s opatrovateľkou. Keby som mala malého pri sebe, bol by s opatrovateľkou, pretože pracujem každý deň.

Chuck: Tvrdíš, že neexistuje žiadna predsvadobná zmluva a žiadne finančné vyrovnanie za to, že sa Michael môže starať o dieťa, ktoré, ako hovoríš, bolo počaté prirodzenou cestou.

D: Nikdy by som to neurobila pre peniaze, urobila som to, pretože ho milujem. To je jediný dôvod.

Chuck: Po všetkých tých historkách okolo Michaela, cítiš sa spokojná s týmto usporiadaním?

D: Iste, inak by som nemala dieťa.

Chuck: A tiež by si svoje dieťa neopustila.

D: Neopustila by som svoje dieťa.

Chuck: Ak boli niektoré veci pravdivé.

D: Ako by som snáď niečomu z toho verila.

Chuck: Dieťa bolo diskutované už skôr, počas manželstva s Lisou Marie Presley.

debbie-rowe-prince-jackson-debbie-rowe-31943361-425-384.jpgD: Miloval ju, veľmi, stále ju miluje a veľmi ho zaujíma. Ale, hm, nefungovalo to a on bol z toho zničený. Povedala som: „Michael, vieš, že moja ponuka stále platí. Ak chceš byť stále otcom, chcem ísť do toho.“

Chuck: Týždeň po tomto rozhovore ti zavolal.

D: Spýtal sa ma či by som sa za neho vydala a ja na to: „Naozaj to chceš?“ a on vraj: „Áno.“ A ja som odpovedala: „Neublíži to nášmu priateľstvu, stále zostaneme priatelia, áno?“ Povedal „Sľubujem.“ Ja na to: „Pretože vo chvíli, kedy začne toto manželstvo ohrozovať naše priateľstvo, skončíme s tým a zabudneme na to.“ A on odvetil: „To sa nestane, sľubujem.“

Chuck: Takže si porodila dieťa.

D: Bol to ten najúžasnejší zážitok.

Chuck: A po celú tú dobu stál Michael po tvojom boku.

D: Zostal so mnou celý čas. Bolo to ako „Nie, nie, bež sa pozrieť ako vyzerá.“ A on: „Nie, neopustím ťa.“ Ja na to: „Nie, musíš, musíš sa ísť pozrieť!“

Chuck: Chceš mať viac detí?

D: Áno.

Chuck: Chce to aj Michael?

D: Jasné.

Chuck: Takže budú ďalšie deti?

D: Dúfame v to! Áno.

Chuck: Skôr či neskôr?

D: No, to záleží na načasovaní (smiech)

Chuck: Teraz som si všimol, že v tomto apartmáne nie sú žiadne fotky dieťaťa, prečo?

michael_jackson_debbie_row_children.jpgD: Niekto sa do môjho bytu vlámal a ukradol fotky mňa a Michaela. Nechcem, aby sa to opakovalo. Som veľmi ješitný človek, pokiaľ ide o určité veci a táto je jednou z nich. Nechcem sa o svoje dieťa s nikým deliť, nechcem sa deliť o to ako vyzerá, komu je podobné...

Chuck: Predtým si mi spomínala, že je veľmi málo ľudí, ktorým môžete dôverovať a preto žiješ veľmi pokojným životom.

D: Nerada chodím von na večere, nechcem prísť do rečí a tak podobne. Rada zostávam doma a trávim čas s ním a malým.

Chuck: Povedala by si, že sa považuješ za Michaelovho najlepšieho priateľa?

D: Považujem ho za svojho najlepšieho priateľa a rovnako tak dúfam, že i ja som jedným z jeho najbližších priateľov.

Chuck: Dostala si niekedy Michaela Jacksona na túto vec? (motorku)

D: Áno, niekoľko krát.

Chuck: Prečo ty a Michael nežijete dohromady?

prince-and-debbie-rowe-33-prince-michael-jackson-11365625-459-611.jpgD: Som skutočne nezávislá a Michael to chápe, som šťastná žena, keď mám muža, ktorý tomu rozumie. Ktorý vie, že potrebujem pracovať, že potrebujem byť sama sebou. Pretože on je tak veľkorysý, je to Michael. Nepotrebujem s ním žiť 24 hodín denne, práve teraz pracuje. A keď príde domov, urobíme si čas a budeme spolu. Nechcem sa vzdať svojho zamestnania, nechcem to urobiť, nechcem byť súčasťou toho životného štýlu.

Chuch: Čo by si povedala ľuďom, ktorí budú tvrdiť: „Hm, ty a Michael medzi sebou musíte mať určitú finančnú dohodu, ktorá hovorí, že si mu mala porodiť dieťa.“

D: Nepotrebujem peniaze, nikdy, nikdy by som to neurobila pre peniaze. Urobila som to, pretože ho milujem. Michael Jackson je umelec, čo robí na scéne je vecou všetkých. Čo robí so mnou, je moja vec, náš život je naša záležitosť a nikoho iného.

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.