Choď na obsah Choď na menu
 

NEWS of the WORLD - Obhajoba 1996

16. 7. 2013

R: Uvedomoval ste si aké obvinenie proti vám vzniesol Jordan Chandler, respektíve jeho rodina v jeho zastúpení?

MJ: Áno.
R: Uznávate, pán Jackson, že ste sexuálne obťažoval Bretta Barnesa? (pozn. Brett Barnes je jeden z chlapcov, ktorý s Michaelom trávil veľa času)
MJ: (zakrýva si oči a krúti hlavou. Právnik mu hovorí, aby na toto neodpovedal)
R: Obťažoval ste niekedy Macaulaya Culkina?
MJ: (krúti neveriacky hlavou)
R: Poznávate tento rukopis? (Michael má v rukách papiere)
MJ: Áno, je môj.
R: Viete čo sú to za dokumenty?
MJ: Áno, šialené historky, ktoré ľudia vytvorili, a ktoré som vraj povedal v rôznych rozhovoroch. Ľudia stále klamú o veciach, ktoré som povedal na rovinu v rozhovoroch.“
R: Ktoré rozhovory to boli...?
MJ: Myslím, že to mohol byť rozhovor s Diane Sawyer alebo ktorýkoľvek som chcel urobiť. Ľudia počujú klamstvo príliš často, začínajú tomu veriť. Napríklad... (pozerá do papierov) Nebielim si kožu, som černoch a som na to hrdý. Klebeta o bielení si kože. Aká klebeta? Nebielim si kožu. Ďalší nezmysel – vraj som chcel, aby ma hralo biele dieťa v reklame, pritom som to bol ja akoby dieťa kto v tej reklame hral. Ďalší nezmysel, že som nechcel zahrať prezidentovi Clintonovi na inaugurácii... NIE SOM gay... Tu je... Nesúďte človeka, kým s ním nehovoríte z očí do očí. Čo je pravda. Ježiš povedal: milujte deti a buďte ako deti. Buďte nevinný, čistý ako ony. Nikdy nebojujú o to, kto je najlepší spomedzi nich. Bol som vychovaný veriť v to, napodobňovať ich. Neviem čo týmto sledujete.
 
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.